Union Steel

Компанія Юніон Стіл - ваш надійний партнер у постачанні готової продукції з широкого спектру металопрокату . Враховуючи велику диверсифікацію Української промисловості, ми обрали стратегію об'єднання в рамках однієї компанії пропозиції широкого асортименту виробів із металу та великого спектру його марок для комплексного задоволення потреб будь-якого замовника. Крім того, на нашому підприємстві ви можете замовити механічну обробку та різання виробів за вашими кресленнями.

Для постійних клієнтів поряд з конкурентними цінами, ми надаємо вигідні умови оплати та здійснюємо доставку замовленого матеріалу своїм транспортом. Після отримання запиту від наших покупців ми докладаємо максимум зусиль, щоб наші покупці отримали професійну допомогу в поставці нашої продукції та зберігали бажання співпрацювати з нашою компанією у довгостроковій перспективі.

Основні види сталей, що обробляються:

Завдяки налагодженим контактам як з українськими, так і із зарубіжними виробниками металопрокату, ми гарантуємо своєчасне постачання готової продукції будь-якої складності. Зважаючи на те, що наша продукція часто використовується в будівництві, ми приділяємо велику увагу якості матеріалу, що постачається, оскільки надалі він використовується в життєво важливих металоконструкціях.

+380 (95) 202-79-57

Дзвінок

Email

Адреса

Дзвінок

Email

Адреса

Телефон

+380 (95) 202-79-57

Зворотний дзвінок

Дзвінок

Email

Адреса

Зворотній зв'язок

Дзвінок

Email

Адреса

Адреса

04119, г. Киев, Шевченковський район

Телефон

+380 (95) 202-79-57