Стандарти

HARDOX HB 400

Призначена для умов, де пред'являються особливі вимоги до зносостійкості у поєднанні з добрими властивостями холодної згинання. Поставляється в листах, товщина яких від 4 мм (за домовленістю) до 130 мм. Застосування: самоскиди, електрокари, вантажні машини, бульдозери, напрямна конвеєра, колеса ланцюгової передачі, ножі, ріжучі кромки, підйомники, для ковшів навантажувачів та ін.

HARDOX HB 450

Сталь цієї марки також використовується в умовах із високим зносом + холодна згинання. Товщина листів, що поставляються, така ж, як і у HARDOX HB 400. Застосування: дробарки, просіювачі, контейнери, кузови самоскидів, мірні бункери, конвеєри, ковші, ножі, ріжучі кромки, бронювання важкої техніки (танкова броня) та ін.

HARDOX HB 500

Використовується в умовах із особливо строгими вимогами саме до зносостійкості. Ця сталь не призначена для подальшої термообробки. Поставляється у листах товщиною 4-80 мм. Застосування: дробарки, просіювачі, завантажувальні пристрої, мірні бункери, скіпові підйомники, ріжучі кромки, конвеєри, ковші, ножі, шестерні, ріжучі кромки та ін.

HARDOX HB 550

Вимоги до зносостійкості цієї марки не менш суворі, як і в попередніх. Товщина листів, що поставляються, коливається від 10 до 50 мм. Ця сталь не призначена для подальшої термічної обробки. Застосування: втулки, різальні леза з болтовим кріпленням, змінні накладки, скіпові підйомники, жолобу, ріжучий інструмент, дробарки, подрібнювачі та ін.

HARDOX HB 600

Призначена для екстремальних умов, знову ж таки, з підвищеними вимогами до зношування. Це найтвердіша сталь! Її не можна піддавати гарячій обробці за температури понад 250 градусів: матеріал втратить гарантовані властивості. Товщина листової сталі – від 8 до 51 мм. Застосування: молотки дробарок, шредери, футерування обдувної машини та ін.

HARDOX HiTuf

Це зносостійка листова сталь, що має дуже високу в'язкість руйнування. Товщина листів складає від 40 до 120 мм. Застосування: інструменти для демонтажу, розпушувачі, ріжучі кромки та ін.

Для отримання цін або комерційної пропозиції зв'яжіться з нами:

+380 (95) 202-79-57

Дзвінок

Email

Адреса

Дзвінок

Email

Адреса

Телефон

+380 (95) 202-79-57

Зворотний дзвінок

Дзвінок

Email

Адреса

Зворотній зв'язок

Дзвінок

Email

Адреса

Адреса

04119, г. Киев, Шевченковський район

Телефон

+380 (95) 202-79-57